Amutiya انتقادات و پیشنهادات


چند نکته مهم در مورد پوست و آرایش

بدون کمک گرفتن از لوازم آرایش هیچ کس پوست کاملا بی عیب و نقصی ندارد. زیبا بودن و داشتن اندام متناسب آرزوی هر بانوییست. به همین دلیل است که به سراغ لوازم آرایش می­روند و برای زیباتر شدن از آن کمک می­گیرند. از سوی دیگر، آرایش کردن بدون داشتن اطلاعات ابتدایی نه تنها به زیبایی آنها کمک نمی­کند بلکه باعث آسیب به پوست هم می­شود. بنابراین نکات مهم و اخطارهایی در این زمینه وجود دارد.

آرایش لب­ها

صورت خانم­ها بدون شک بیشترین میزان توجه را در نگاه اول به خود جلب می­کند. لب­ها به عنوان مهمترین جزء مکمل زیبایی صورت باید بسیار زیبا و جذاب باشند تا زیبایی وبی همتایی صورت را تکمیل کنند.

آرایش چشم¬ها

زیبایی خود را به چشمانی بی نهایت زیبا بسپارید. از آنجایی که چشمان شما بیانگر احساسات شما هستند، شایسته زیباترین و مناسب¬ترین آرایش می¬باشند. با سه ابزار مهم شامل سایه و ریمل و خط چشم یک چهره بسیار ویژه به صورت خود ببخشید. رازهای زیبایی خود همراه با زیبایی طبیعی چشمانتان را با رنگ، ترکیبات زیبا و مژه¬های پرپشت به نمایش بگذارید.

پیشنهادهای آموتیا

آرایش صورت در دنیای امروز همه به ظاهر خود اهمیت می¬دهند. با این وجود داشتن ظاهری زیبا نباید خیلی سخت و وقت¬گیر باشد. لازم است فقط بدانید چه کاری باید انجام دهید. کافیه مراحل زیر رو طی کنید.